Uygulamalı Eğitim Atölyeleri Marka Seminerleri

Ostim Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü tarafından, Baloğlu Seramik sponsorluğunda, 15.01-02.02.2024 tarihleri arasında organize edilen, "Uygulamalı Eğitim Atölyeleri" kapsamında öğrencilerimize seminer vermek üzere "BİEN Seramik", "WEBER", "WAVİN", "SİKA" firmaları bizleri ziyaret edecektir. Detaylı bilgilere afiş ve program üzerinden ulaşılabilir. Üniversitemiz idari, akademik personeli, öğrencileri ve tüm ilgilenen konuklarımızı etkinliğimize bekleriz.

Uygulamalı Eğitim için Firmalar OSTİMTECH'de!

Teknoloji Konuşmaları

13.03.2024 saat 14.00'da gerçekleşecek olan heyecan verici seminerimizde, Yeşil Bina konseptini ele alacak ve merak edilen sorulara cevap arayacağız: Nedir? Ne değildir? Ayrıca, katılımcılarımız arasında yapacağımız çekilişle, YÖNETİM SANATI adlı kitabımızı 20 şanslı kişiye hediye edeceğiz.


Siz de bu heyecan verici etkinliğimize katılarak, yeşil bina konseptini keşfedin ve dijital pazarlama alanında değerli bilgiler edinin. Unutmayın, bilgiye yolculuk bugün başlıyor.


Hepinizi seminerimize bekliyoruz!


Uygulamalı Eğitim Atölyeleri

Üniversitemiz Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü tarafından, Baloğlu Seramik sponsorluğunda organize edilen, “Uygulamalı Eğitim Atölyeleri” kapsamında öğrencilerimiz Ersa Mobilya Fabrikalarına teknik gezi gerçekleştirildi. Ersa Mobilya yöneticilerine ve çalışanlarına destekleri için teşekkür ederiz.''SAHNE MESELESİ''

ICM 313 Mobilya Tasarımı dersi kapsamında, Dr. Öğr. Üyesi Merve Kurt Kıral, Öğr. Gör. Ahmet Halit Erkmen ve Arş. Gör. Hilal Nur Temel yürütücülüğünde gerçekleşen “Sahne Meselesi” projesi final jürimizi tamamladık. Final jürisine katılım sağlayan konuklarımıza, hocalarımıza ve öğrencilerimize çalışmaları için teşekkür ederiz.